Košík

  • No products in the cart.
View Cart
Subtotal: 0,00 

O nás

Láska k hroznu a sila puta. Víno a rodina nad všetko ostatné.

KTO SME

Sme nové rodinné vinárstvo v Trenčianskom kraji. Vznikli sme popri našej rodinnej reštaurácií Daniela, ktorú nájdete v Hradišti. Už po prvých mesiacoch sme vedeli, že nechceme naše víno predávať len v reštaurácií, ale boli by sme radi, keby tešilo ľudí na celom Slovensku. 

Záleží nám na tom, aby sme boli súčasťou vašich rodinných udalostí, od malých osláv v kruhu najbližších až po krstiny, svadby, či jubileá, kde sa stretne celá rodina. Preto si v prvom rade zakladáme na kvalite. Nech svojim blízkym môžete dať len to najlepšie a vďaka nám si spríjemniť spoločné chvíle. 

Jakub

Je hlavným technológom nášho vinárstva. Stará sa o celý proces výroby od výberu a spracovania hrozna až po konečné víno. Študuje na vysokej škole v Lednici, odbor vinárstvo a vinohradníctvo. 

Anet

Stará sa o marketing, manažment a všetko, čo sa týka vína od momentu jeho nafľaškovania. Môže za to, že ste vždy informovaní na sociálnych sieťach o novinkách. A hádajte vďaka komu sa víno z našej pivnice dostane na Váš stôl rýchlo a jednoducho?

Možnosť ochutnávky každý deň

8:00-20:00
Pondelok-Sobota

Hradište 166, 958 54, Slovensko
Scroll to top
Máte viac ako 18 rokov? Pre prístup na stránku musíte mať viac ako 18 rokov.